RSS
czwartek, 16 czerwca 2011
30. Zwierzyniec

zwierzyniec piwo

BADANY OBIEKT : Zwierzyniec

FORMA : Puszka

CENA: 2,38 zł

W wyniku jakiś podświadomych skłonności masochistycznych po raz kolejny sięgnęliśmy po piwo ze stajni Perły - Browarów Lubelskich. Poprzednie zbadane piwa to Perła (ocena 3,5) i epicko ohydny Goolman (ocena 1,5). Jak łatwo się domyślić, uczty dla podniebienia się nie spodziewaliśmy. Pierwsze co rzuciło się w oczy Bossa było hasło: "Najlepiej orzeźwia i wzmacnia po pracy". Brzmi znajomo?

propaganda komuch piwo

Wykorzystując umiejętności szpiegowskie nabyte w '64 w Wietnamie, odkryłem że Zwierzyniec rzeczywiście był przez komuchów szczególnie promowany. Oto wyciąg z utajnionych akt ze Strefy 51 :

Zwierzyniec propaganda

 

Można się spotkać z wieloma opiniami, że Zwierzyniec KIEDYŚ był świetny, ale zeszmacił się jak nastoletnia cyganka za kawałek bułki, gdy przestano go produkować w Zwierzyńcu, a zaczęto w Lublinie. Ale przejdźmy do najbardziej wiarygodnego źródła informacji podtwierdzonego naukowo - czyli do NASZEJ OPINII.

Otwieramy puszki i wokół zaczyna się rozpościerać zapach... damskich perfum. WTF?! Łyk... FUUUJ.... Łyk#2... FUUUJ.... No niestety, Browar Perła stanął na wysokości swojego poziomu, czyli mniej więcej między warstwą błota a kamieni 50 metrów poniżej poziomu chujni. Musieliśmy się przemóc by wypić do końca. Jedynie potężna moc Kodeksu, na który to przysięgaliśmy, że będziemy godnie reprezentować alkoholików, powstrzymał nas przed wyrzuceniem tego w otchłanie siódmych piekieł. Smakuje jak mokra szmata, jest zgniły i nie polecamy nikomu.

OCENA: 2,5

(Ja wystawiam 3. Boss B - 2)

PODSUMOWANIE : Zwierzyniec ma parę zalet: ładna oprawa, marketingowo nie odstają od najnowszych trendów (mają profil na facebooku i to nawet często aktualizowany: http://www.facebook.com/pages/PIWO-ZWIERZYNIEC/331379950755). Ale co z tego, skoro jest chujowy?