RSS
sobota, 25 września 2010
13. Dębowe Mocne

dębowe mocne nowe piwo

BADANY OBIEKT : Dębowe Mocne

FORMA : Butelka

CENA: 2, 80 zł

Trunek tenże zirytował nas. Już na samym początku, piwo nakazuje nam poprzez etykietkę, byśmy POCZEKALI (sic!!!) ze spożyciem! Mało tego! Byśmy poczekali, aż się OCIEPLI !!! To nie do przyjęcia! Dlatego wypiliśmy je zimniutkie (bo pierdolimy zasady i nie jesteśmy frajerami). Mimo wszytko, piwo wypadło całkiem...no, kurwa nie wiem - w porządku. Jest piwny smak, jest moc (7%), jest gorzkie.

OCENA: 6,75

(Ja- 7,5, Double_D - 6)

PODSUMOWANIE :

Piwo nie jest złe, można je pić bez obaw. No i ma zajebiste drzewko na etykiecie (też chciałbym tak rysować :( )

12. Wojak

BADANY OBIEKT : Wojak. Jasny pełny

FORMA : Butelka

CENA: 1, 80 zł

Po bukiecie wiadomo było, że to piwo, po smaku okazało się, że to piwo, ale po cenie, nie można było się spodziewać że to piwo. To jednak jest piwo. I to dobre piwo. W dodatku - sześcio procentowe! Butelka ma fajny dyzajn, kampanię reklamową też mają fajną. Czyli to fajne piwo. Chcieliśy coś zacytować z tylniej etykietki, jednak okazało się że obie zniknęły w tajemniczych okolicznościach! Sprawę przekazujemy do Archiwum X (tutaj zaleca się odtworzenie motywu przewodniego z serialu "Z archiwum X").

OCENA: 6,5

(Perfekcyjna synchronizacja smaku - ja i Double_D po 6,5)

PODSUMOWANIE :

Jeżeli chcesz zgwałcić dziewczynę tanim kosztem, trzy lub cztery wojaki są w sam raz! Bardzo dobra alternatywa dla droższych niż Wojak tabletek gwałtu! Polecamy (sprawdzone)! Przepraszamy Anię i Kasię - pamiętajcie, to dla dobra nauki!