RSS
sobota, 09 października 2010
16. Roger

BADANY OBIEKT: Roger

(Tutaj miało być zdjęcie, ale po jego wstawieniu coś się pierdoli, więc będzie bez. Jak ktoś będzie bardzo chciał to sobie znajdzie)

FORMA: Puszka (niestety)

CENA: 1,24 (!!!)

ŁAŁŁAŁIŁA! Cuda! Tańsze od słynnego Pilsa z Jabłonowa? Informacja na puszce głosi nawet, że to wysokiej jakości piwo wytwarzane jest tylko z najlepszych składników! Otwieramy! Hej, nawet niezły zapach! <łyk, łyk> O kurwa, co to jest? Smakuje jak trawa zmieszana z wodą! "Trzech gości stoi w zbiorniku z trawą ugniatając ją stopami, a następny dolewa wody. Zapewne tak to wygląda" - DD. Cooo, tylko 3%? Kto w ogóle wypuścił to na rynek? Koncern Van Pur - brzmi jak producent proszku do prania. Piwo jest lekko gorzkawe, i zajeżdża jakimiś środkami farmaceutycznymi. Nie kupujcie tego piwa. Za tę samą cenę można sobie kupić DanMleko o smaku czekolady, lub inny wysokoprocentowy napój alkoholowy.

OCENA:3

Znowu zgodność! Mamma Mia! O kurwa! Holy shit! Bukkake!

PODSUMOWANIE:

Grafika na puszce wygląda chujowo, smak jest chujowy, ale lepsze to niż Pils. Jeśli kiedykolwiek będziesz chciał(a) kupić to piwo, zastanów się dwa razy, a następnie pierdolnij się w łeb. To powinno skutecznie odwieść Cię od tego pomysłu.

PS: Zdjęcie naprawię jak będę miał na to ochotę, czyli prawdopodobnie nigdy.

 

 

 

czwartek, 07 października 2010
15. Okocim pszeniczne

 

piwo okocim pszeniczne

BADANY OBIEKT : Okocim Pszeniczne

FORMA : Butelka

CENA: 4,10 zł

Tym razem piliśmy to piwo w innym czasie i osobno. Co nie zmienia faktu, że obydwaj stwierdziliśmy, że smakuje ono jak kompot z suszonych śliwek z dodatkiem moczu. I jebie zbożem. Jest bardzo słodkie i jakby skisłe. Standardowa reakcja na wypicie to : BŁEEEE.

OCENA: 4

(Stwierdziłem, że 4 to odpowiednia ocena. Boss_B z początku obstawał przy 3, ale później zmienił ocenę na 4, gdy wspomniał smak PILSA JABŁONOWO)

PODSUMOWANIE :

Ładna butelka i zachwycający kolor piwa nie wystarczy. Za duża cena i kiepski smak przekreśla to piwo jako potencjalny browar na imprezę, wesele, studniówkę czy inną stypę.

 

sobota, 02 października 2010
14. Korona

BADANY OBIEKT : Korona Książęca

korona piwo

FORMA : Puszka

CENA: 1, 89 zł

Kupiony w Almie napój charakteryzuje się bardzo gorzkim smakiem. Wyczytaliśmy, że powstało w browarze przy ulicy Cybernetyki - pewnie właśnie dlatego piwo ma metaliczny posmak (Boss_B wykrował teorię o nanobotach wypełniających po brzegi puszkę). Boss był zachwycony Koroną. Mówił, że piwo jest świetne (co odbija się w ocenie). Mnie aż tak bardzo nie zachwyciło.

OCENA: 6,5

(Boss - 7,5, ja 5,5)

PODSUMOWANIE :

Największy atut to bardzo niska cena, jak na piwo, które jest tak dobre. Myślę że przy braku środków można spokojnie po nie sięgnąć. Boss_B jednak zapewne poleciłby Koronę wszystkim i  będzie sięgać po nie nie raz.