RSS
niedziela, 28 lutego 2010
3. Żubr

 

BADANY OBIEKT : Żubr

FORMA : Butelka

CENA: 3,00 zł

Kłopoty z Żubrem zaczynają się już przy próbie ocenienia bukietu. Okazuje się, że piwo to jest niemal bezzapachowe. Trzeba władować swój nochal do butelki, żeby poczuć słaby, słodkawy zapach. No właśnie - słodkawy. Żubr należy do piw słodkich (za którymi nie przepadam). To nie jest piwo, które możnaby pić non stop. Po którymś z kolejnych zaczyna mdlić. Do Żubra czuję sympatię ze względu na świetną kampanie reklamową i wizerunek, ale w smaku jest najzwyczajniej średnie.

OCENA: 5

(Tym razem zgoda doskonała - Double D i Boss B po 5)

PODSUMOWANIE : Dla kogoś lubiącego słodkie piwa - miodzio. Ale nie polecam się upijać tylko Żubrem, bo skończy się uzewnętrznieniem swoich treści (niekoniecznie umysłowych).

 

 

Tagi: piwo żubr
18:45, double_d
Link Dodaj komentarz »
sobota, 27 lutego 2010
2. Tyskie

 

BADANY OBIEKT : Tyskie Gronie

FORMA : Butelka

CENA: 3,00 zł

Już bukiet ujawnia nam, że Tyskie będzie słodkie. Zawiera dużo słodu jęczmiennego, który jest wyczuwany przy piciu. Całe szczęście, czuć również gorzki chmiel. To sprawia, że Tyskie idealnie balansuje między słodkim, a gorzkim smakiem. Co by tu nie mówić, Tyskie to jedno z najlepszych polskich piw. Nie słuchajcie Bossa B, on twierdzi że TYSKIE JEST GORZKIE!!!11!one!jeden!!1121.

OCENA: 7,75

(Ja wystawiam 7,5. Boss B - 8)

PODSUMOWANIE : Tyskie jest bardzo dobre. Nadaje się jak najbardziej na powtórne picie.

 

Tagi: piwo tyskie
20:14, double_d
Link Komentarze (1) »
czwartek, 25 lutego 2010
Enter the Boss.

Jako że wczoraj z powodu tymczasowej niedyspozycji, wywołanej najprawdopodobniej dziwnymi substancjami zawartymi w spożywanym alkoholu, (chociaż nie wykluczam też innych, bardziej oczywistych i prawdopodobnych możliwości takich jak: porwanie przez UFO, spisek karteli narkotykowych oraz firm farmaceutycznych, knowania Opus Dei, przepowiednie majów oraz atak jaszczuroludzi) nie miałem okazji aby wypowiedzieć się na temat wyrobu alkoholowego marki lech, postanowiłem nadrobić zaległości i zrobić to dzisiaj. Ponieważ ocena została już wystawiona będę się streszczał: Lech jest cienki. Dziękuję za uwagę, do widzenia, dobranoc.

PS: Lech wcale nie zasponsoruje Ci takich usług w piątkowy wieczór (próbowałem się dogadać z obsługą klienta, lecz uznali mnie za idiotę) :

 

środa, 24 lutego 2010
1. LECH

 

BADANY OBIEKT : Lech Premium

FORMA : Butelka

CENA: 2,79 zł

Bukiet Lecha jest zachęcający do spożycia. Jego smak jest dobry i orzeźwiający. To piwo jest wyraźnie gorzkie (po dłuższym piciu może to przeszkadzać). Można wyczuć, że jest mocno rozwodnione. Boss B zauważa, że to upodabnia Lecha do tanich piw z Biedronki. Ergo, jego smak nie jest tak doskonały, jak by mogła wskazywać na to renoma marki. Boss B wspomina także, że kiedyś Lech był lepszy.

OCENA: 7,25

(Ja wystawiam 8. Boss B - 6+)

PODSUMOWANIE : Po Lecha warto sięgnąć jeszcze raz. I nie trzeba marudzić, gdy wapdnie nam w rękę na imprezie, bo to dobre piwo. Choć jest też niestety przereklamowane i straciło dawny smak.

 

 

Tagi: lech piwo
22:30, double_d
Link Dodaj komentarz »
Początek

Wszechobecna ciemność. Drzewa to jedynie ciemniejsze kształty na tle nieprzerwanej czerni. Martwą ciszę przerywa tylko chrzęst śniegu.

Po lesie poruszały się dwie sylwetki. Dwaj światowej sławy detektywi. Dotarli na miejsce. Ich wieloletnie doświadczenie pozwalało im wyczuć unoszący się jeszcze w powietrzu zapach zbrodni.

Zaczęli się rozglądać. Double D wyjął notesik i długopis, zauważając przydatne ślady. Boss B rozglądał się wokół, błyskając światłem latarki.

Ci dwaj podjęli się bardzo ciężkiego zadania. Próbowali rozwikłać tajemnicę znikającego alkoholu. Nad tą zagadką głowiono się już w Starożytnym Rzymie, pytanie o to obecne było w myśli człowieka przez tysiące lat. Najbardziej irytujące było, że o ilekroć detektywi zdobywali alkohol i byli już blisko rozwiązania zagadki - ten znikał. Mało tego, im dłużej badali trunki, tym bardziej odczuwali zawroty głowy, brak równowagi i kłopoty z wymową. Oczywiście próbowali oni przechytrzyć to zjawisko. Próbowali zdobywać większą ilość alkoholu, by ten nie zdążył tak szybko zniknąć. Niestety, po takich akcjach zawsze budzili się oszołomieni i zmaltretowani, z dziurami w pamięci. Cokolwiek sprawia, że alkohol znika, nie chce dzielić się tą tajemnicą.

Postanowili, że aby lepiej zrozumieć tajemnicę, muszą doskonale poznać rynek alkoholi. Zaczynają od piw, mając za zadanie wypicie wszystkich, które istnieją. Trudny cel, lecz ludzkość tego potrzebowała. Perspektywa wypicia takich ilości alkoholu smuciła ich, lecz musieli przecież ratować świat.

Czuli, że są blisko.

Ale czy im się uda?

Czego dowiedzą się w tajemniczym lesie?

Co tym razem szykuje tajemnicza siła Zła?

Czy zasmakują wszystkich piw?

Ile razy się porzygają?

To i wiele, wiele innych ciekawych rzeczy dowiecie się wpłacając na nasze konto znaczne sumy pieniężne.

 

 

 

22:12, double_d
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 23 lutego 2010
START

Przed chwilą rozmawialiśmy z Wielkim K.

Ustaliliśmy, że jedną z podstawowych potrzeb ludzkości jest stworzenie tego bloga.

Ustaliliśmy także projekt nowej idei/religii - WYJEBANIZMU. Ale o tym już gdzie indziej.


amen.

 

 

22:59, zul_ninja
Link Dodaj komentarz »
1 ... 6 , 7